Vi slår vakt om personligt engagemang och närhet till kunderna!

 

VÅRA

TJÄNSTER

Sökte du kanske en revisor?

Behöver du en revisor som förstår vikten av praktiska och affärsorienterade råd?

Klicka här för att komma till Westra Revisioner

 

VÅR VISION

KVALITET I ALLT VI GÖR

Vår redovisningsbyrå finns i hjärtat av Bohuslän i centrala Uddevalla och har kunder längs hela västkusten, från Skåne till Strömstad. Vi arbetar med moderna programvaror som i kombination med kunniga medarbetare gör att du som anlitar oss kan känna dig trygg samtidigt som du har god kontroll på kostnaderna. 

Vi erbjuder hjälp med alla redovisnings- och konsulttjänster, från det allra minsta företagets summering av intäkter och utgifter för att komma fram till en deklaration, till helhetsskötsel av ditt företags redovisnings- och ekonomifunktion.

FAR_Medlem_RGB.png

VÅRA MEDARBETARE

Christina

Ägare

Auktoriserad revisor

christina@trestadkonsult.se

Kristina

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

kristina@trestadkonsult.se

Elisabeth

Redovisningskonsult

elisabeth@trestadkonsult.se

Victoria

Redovisningskonsult

victoria@trestadkonsult.se

Tel 0522657541

Jonas

tf Kontorschef

Auktoriserad revisor

jonas@trestadkonsult.se

Tel 0522657542

Ann-Sophie

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

ann-sophie@trestadkonsult.se

Christian

Redovisningskonsult

christian@trestadkonsult.se

Rosmarie

Föräldraledig

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

rosmarie@trestadkonsult.se

Charlotte

Redovisningskonsult

charlotte@trestadkonsult.se

Erica

Redovisningskonsult

erica@trestadkonsult.se

 

KONTAKTA

OSS

BESÖKS- OCH POSTADRESS

Kungsgatan 35A | 451 30 | Uddevalla

Epost  info@trestadkonsult.se
Växel  0522657530

KONTORSTIDER

Mån till Fre: kl 08.00 till kl 16.00

 

Lunchstängt mellan kl 12.00 och kl 13.00, om inget annat avtalats

 

Vi håller stängt under årets helgdagar, om inget annat avtalats

Vi vill gärna komma i kontakt med dig. Välkommen att kontakta oss med dina frågor!

From 25 maj 2018 gäller den nya dataskyddsförordningen, förkortat GDPR. Här hittar du mer information om vad detta innebär för dig.

 
  • logo-far-vit-stor_edited
  • Fortnox
  • finago-logo
  • WK