• logo-far-vit-stor_edited
  • Fortnox
  • finago-logo
  • WK

Vi slår vakt om personligt engagemang och närhet till kunderna!

 

VÅRA

TJÄNSTER

Sökte du kanske en revisor?

Behöver du en revisor som förstår vikten av praktiska och affärsorienterade råd?

Klicka här för att komma till Westra Revisioner

 

VÅR VISION

KVALITET I ALLT VI GÖR
FAR_Medlem_RGB.png

VÅRA MEDARBETARE

Ägare

Auktoriserad revisor

christina@trestadkonsult.se

Christina

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

ann-sophie@trestadkonsult.se

Ann-Sophie

Redovisningskonsult

elisabethtrestadkonsult.se

Elisabeth

Kontorschef

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

rosmarie@trestadkonsult.se

Rosmarie

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

per@trestadkonsult.se

Per

Redovisningskonsult

christian@trestadkonsult.se

Christian

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

kristina@trestadkonsult.se

Kristina

Redovisningskonsult

charlotte@trestadkonsult.se

Charlotte

Redovisningskonsult

erica@trestadkonsult.se

Erica

 

KONTAKTA

OSS

BESÖKS- OCH POSTADRESS

Kungsgatan 35A | 451 30 | Uddevalla

Epost  info@trestadkonsult.se
Växel  0522657530

KONTORSTIDER

Mån till Fre: kl 08.00 till kl 17.00

 

Lunchstängt mellan kl 12.00 och kl 13.00, om inget annat avtalats

 

Vi håller stängt under årets helgdagar, om inget annat avtalats

Vi vill gärna komma i kontakt med dig. Välkommen att kontakta oss med dina frågor!

From 25 maj 2018 gäller den nya dataskyddsförordningen, förkortat GDPR. Här hittar du mer information om vad detta innebär för dig.