top of page

Vi slår vakt om personligt engagemang och närhet till kunderna!

Sökte du kanske en revisor?

Behöver du en revisor som förstår vikten av praktiska och affärsorienterade råd?

Klicka här för att komma till Westra Revisioner

Vår Vision

VÅR VISION

KVALITET I ALLT VI GÖR

Vår redovisningsbyrå finns i hjärtat av Bohuslän i centrala Uddevalla och har kunder längs hela västkusten, från Skåne till Strömstad. Vi arbetar med moderna programvaror som i kombination med kunniga medarbetare gör att du som anlitar oss kan känna dig trygg samtidigt som du har god kontroll på kostnaderna. 

Vi erbjuder hjälp med alla redovisnings- och konsulttjänster, från det allra minsta företagets summering av intäkter och utgifter för att komma fram till en deklaration, till helhetsskötsel av ditt företags redovisnings- och ekonomifunktion.

FAR_Medlem_RGB.png

VÅRA MEDARBETARE

Christina

Delägare

Auktoriserad revisor

christina@trestadkonsult.se

Emelie

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

emelie@trestadkonsult.se

Victoria

Redovisningskonsult

victoria@trestadkonsult.se

Tel 0522657541

Raja

Redovisningskonsult

raja@trestadkonsult.se

Jonas

Delägare | Kontorschef

Auktoriserad revisor

jonas@trestadkonsult.se

Tel 0522657542

Kiriko

Redovisningskonsult

kiriko@trestadkonsult.se

Christine

Redovisningskonsult

christine@trestadkonsult.se

Tel 0522657546

Linda

Redovisningskonsult

linda.asp@trestadkonsult.se

Tel 0522779840

Kristina

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

kristina@trestadkonsult.se

Evelyn

Redovisningskonsult

evelyn@trestadkonsult.se

Maria

Redovisningskonsult

maria@trestadkonsult.se

Tel 0522657545

Björne

Redovisningskonsult

bjorne@trestadkonsult.se

Tel 0522779841

Medarbetare

KONTAKTA

OSS

BESÖKS- OCH POSTADRESS

Kungsgatan 35A | 451 30 | Uddevalla

Epost  info@trestadkonsult.se
Växel  0522657530

KONTORSTIDER

Mån till Tors: kl 08:00 - 16:00

Fre: kl 08:00 - 16:00

Lunchstängt mellan kl 12:00 och kl 13:00, om inget annat avtalats

 

Vi håller stängt under årets helgdagar, om inget annat avtalats

Vi vill gärna komma i kontakt med dig. Välkommen att kontakta oss med dina frågor!

Meddelandet togs emot.

From 25 maj 2018 gäller den nya dataskyddsförordningen, förkortat GDPR. Här hittar du mer information om vad detta innebär för dig.

Kontakt
bottom of page